Štěstí, že žije. Nyní na Woodse čeká dlouhá rekonvalescence

Na povrch vycházejí detaily včerejší vážné nehody Tigera Woodse. Podle vyjádření policistů, kteří zasahovali u jeho zdevastovaného vozu, má Woods štěstí, že je vůbec naživu. 

Velké štěstí, že je Tiger Woods naživu. Tak hovořil po děsivé autonehodě amerického golfisty zástupce šerifa Carlos González, který u nehody zasahoval.

„Viděl jsem smrtelné dopravní nehody. A mohu tak říci, že pan Woods měl obrovské štěstí, že z toho vyvázl živý,“ řekl.

Podle nejnovějších zpráv nebyl Woods pod vlivem žádné návykové látky, povolenou rychlost na silnici ale údajně výrazně překročil. 

Woods se podrobil okamžité operaci pravé nohy a kotníku v nemocnici Harbor-UCLA Medical Centre. Po operaci byl vzhůru a vnímal okolí. Zranění to nicméně bylo velmi vážné.

Woods měl podle doktora Anishe Mahajana rozdrcenou pravou nohu včetně několika otevřených zlomenin a také traumatické poranění pravého kotníku. Operace si vyžádala vložení tyče, šroubů a čepů ke stabilizaci nohy.

Pevně věříme, že tato děsivá nehoda nebude znamenat konec kariéry golfové legendy. 

Reklamaspot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Říjnové číslo magazínu Golf Digest C&S přináší nejen unikátní reportáž z areálů Hazlov u německých hranic a Ropice u hranic s Polskem a Slovenskem, ale i netradiční rady Jona Rahma.